ГоловнаСтаттіНаші ціниПро компанію

 

Труби ізольовані в ПНД оболонці


Теплова ізоляція труб – безальтернативна технологія енергозбереження.

Зовсім донедавна для прокладання всіх трубопроводів використовувалися звичайні сталеві труби. Наразі з'явився зовсім новий матеріал для цієї мети – це труби ППУ. Але й застосування сталі теж було виправдано.

Наразі нині дедалі більше уваги приділяють економії енергії. Давайте подивимося, при доставці гарячої води звичайними трубопроводами велика значна частина тепла йде в нікуди, прямо в землю, адже сталь є дуже хорошим провідником тепла. Ось і виходить дуже солідний перевитрата коштів на подачу води по трубопроводу.
Ось і постало завдання – потрібно знайти підходящий матеріал для теплоізоляції труб виготовлених зі сталі..І сам матеріал повинен відповідати вимогам: не повинен руйнуватися під дією агресивних середовищ, мати високу міцність, низьку теплопровідність і мати високу технологічність. І виявилося, що за всіма цими вимогами підходить пінополіуретан (ППУ).

Ефективний спосіб ізоляції труб це один з основних шляхів економії теплової енергії в жорстких умовах енергетичної кризи. Жорсткий пінополіуретан скорочено (ППУ), як матеріал для теплоізоляції на сьогоднішній день не має альтернативи. Він володіє дуже високим коефіцієнтом самої ізоляції та низьким коефіцієнтом теплопровідності який у 3-4 рази буде нижчим, ніж у всьому відомої мінеральної вати, він має високу міцність та теплову стійкість форми та відрізняється чудовою адгезією до металів.

Розрахунки показують, що якщо застосовувати пінополіуретан замість мінеральної вати це забезпечить вам економію до 100 т єдиного умовного палива на рік на 1000 м трубопроводу з умовним діаметром 100 мм.При температурі теплоносія в 140°С термін експлуатації його становить понад 30 років, при цьому одночасно підвищується термін служби самих труб за рахунок гідроізоляційних властивостей властивих цьому матеріалу. 

При використанні ефективної ізоляції труб відкриваються більші та широкі можливості для централізованого теплопостачання у великих районах з великою концентрацією населення, що показує значну економію понад 20% енергії порівняно з індивідуальними опалювальними пристроями, а також зменшує вплив хімічного та термічного навантаження на навколишнє середовище. Крім того, покидьки пінополіуретану на відміну від мінеральної вати легко утилізуються термічними методами.

В Україні зараз діє стандарт на труби теплоізоляції пінополіуретаном (ГСТУ 34-204-88-002-98), який поширюється на труби сталеві діаметром від 25 до 800 мм.

Зараз розроблено цілу низку пінополіуретанових систем, установок та технологічних методів виробництва ізоляційних покриттів для сталевих труб з пінополіуретану, що забезпечують зручне проведення самих робіт практично в будь-яких умовах експлуатації.


Придбати або замовити виготовлення цього виду продукції Ви можете на вкладці контакти

Також можете зв'язатися з нашим менеджером за телефоном +380336540341 Ми завжди будемо раді співпрацювати з Вами.

  
Топ100- Производство и поставки